Carl-Johan table lamp gold large
A timeless classic that fits in any home. Available in more sizes.
PRODUCT INFORMATION
PRODUCT INFORMATION
| MATERIAL | Iron |
|---|---|
| MEASURE | Ø:50, H:44 cm |
| WEIGHT | 4.9 kg |
| CARE ADVICE | Wipe with a dry cloth |
| COUNTRY OF ORIGIN | India |
INFORMATION LIGHTING
INFORMATION LIGHTING
| CORD LENGTH | 2 m plastic cable |
|---|---|
| MAX EFFECT / SOCKET | 40W / E27 |
| LIGHT SOURCE INCLUDED | No |
| Ceiling outlet | Not included |
| DIMMABLE | No |





















