Fungi table lamp
Trendy lamp in black metal, which with its stylish design and soft shapes resembles a mushroom.
PRODUCT INFORMATION
PRODUCT INFORMATION
| MATERIAL | Metal |
|---|---|
| MEASURE | Diameter: 30, Height: 46 cm |
| WEIGHT | 4 kg |
| CARE ADVICE | Wipe off with a dry cloth |
| COUNTRY OF ORIGIN | India |
INFORMATION LIGHTING
INFORMATION LIGHTING
| CORD LENGTH | 2 m textile cable |
|---|---|
| MAX EFFECT / SOCKET | 15W / E14 |
| LIGHT SOURCE INCLUDED | No |
| Ceiling outlet | Not included |
| DIMMABLE | No |



















