John floor lamp rattan
Description
Light source and lampshade sold separately.
PRODUCT INFORMATION
PRODUCT INFORMATION
| MATERIAL | Rattan, nickel |
|---|---|
| MEASURE | H:130, Foot diameter: 27.5 cm |
| WEIGHT | 5 kg |
| COUNTRY OF ORIGIN | India |
INFORMATION LIGHTING
INFORMATION LIGHTING
| CORD LENGTH | 2.5 m |
|---|---|
| MAX EFFECT / SOCKET | 40W / E27 |
| LIGHT SOURCE INCLUDED | No |
| Ceiling outlet | Not included |
| DIMMABLE | No |






















