Plafón Yoko negro
Klassisk taklampa med en lekfull touch och vår egen unika design. De eleganta hängena i marmorfaner passar bra över köksön eller sängborden. Lampan levereras färdigmonterad.
Descripción
Till lampan medföljer extra hängen. Vi rekommenderar att dessa hanteras varsamt vid byte, då de är känsliga och kan skadas vid ovarsam hantering. Lampan kräver en glödlampa som passar i E27-sockel.
INFORMACIÓN SOBRE EL PRODUCTO
INFORMACIÓN SOBRE EL PRODUCTO
| MATERIAL | Järn och plastfaner |
|---|---|
| MEDIR | Ø:15, H:31 cm |
| PESO | 0.8 kg |
| CONSEJOS DE GESTIÓN | Limpiar con un paño |
| PAÍS DE FABRICACIÓN | India |
ILUMINACIÓN INFORMATIVA
ILUMINACIÓN INFORMATIVA
| LONGITUD DEL CABLE | 1,2 m |
|---|---|
| POTENCIA MÁXIMA / BASE | 40W / E27 |
| FUENTE DE LUZ INCLUIDA | No, no lo es. |
| TAKKONTAKT | No incluido |
| DIMBAR | No, no lo es. |























