Belfort lampfot
Gråsvart lampfot med rundad form. Tillverkad av lera, stenpulver & cement.
PRODUKTINFORMATION
PRODUKTINFORMATION
| MATERIAL | Lera, stenpulver, cement |
|---|---|
| MÅTT | Ø:34, H:49,5 cm |
| VIKT | 9.7 kg |
| SKÖTSELRÅD | Torkas av med torr trasa |
| TILLVERKNINGSLAND | Indien |
INFORMATION BELYSNING
INFORMATION BELYSNING
| SLADDLÄNGD | 2.5 m |
|---|---|
| MAXEFFEKT / SOCKEL | 40W / E27 |
| LJUSKÄLLA INGÅR | Nej |
| TAKKONTAKT | Ingår ej |
| DIMBAR | Nej |





















