Cone svart mini
Cone växer – och krymper! Möt Mini: mindre i format, lika stor i uttryck. Med sin tidlösa och formstarka design passar lampan utmärkt i många olika miljöer.
PRODUKTINFORMATION
PRODUKTINFORMATION
| MATERIAL | Plywood av poppelträ |
|---|---|
| MÅTT | Ø:27, H:29 cm |
| VIKT | 0.63 kg |
| SKÖTSELRÅD | Torkas av med torr trasa |
| TILLVERKNINGSLAND | Kina |
INFORMATION BELYSNING
INFORMATION BELYSNING
| SLADDLÄNGD | 1,2 m |
|---|---|
| MAXEFFEKT / SOCKEL | 40W / E27 |
| LJUSKÄLLA INGÅR | Nej |
| TAKKONTAKT | Ingår ej |
| DIMBAR | Nej |



















