Cone brown mini
Cone grows - and shrinks! Meet Mini: smaller in size, just as bold in expression. With its timeless and strong design, this lamp fits perfectly in a variety of settings.
PRODUCT INFORMATION
PRODUCT INFORMATION
| MATERIAL | Plywood of poplar wood |
|---|---|
| MEASURE | Diameter: 10.6, Height: 11.4 inches |
| WEIGHT | 0.63 kg |
| CARE ADVICE | Wipe with a dry cloth |
| COUNTRY OF ORIGIN | China |
INFORMATION LIGHTING
INFORMATION LIGHTING
| CORD LENGTH | 1.2 m |
|---|---|
| MAX EFFECT / SOCKET | 40W / E27 |
| LIGHT SOURCE INCLUDED | No |
| Ceiling outlet | Not included |
| DIMMABLE | No |



















