Jess lamp base
Minimalistic iron lampfoot
PRODUCT INFORMATION
PRODUCT INFORMATION
| MATERIAL | Iron |
|---|---|
| MEASURE | Diameter: 16, Height: 53 cm |
| WEIGHT | 2 kg |
| CARE ADVICE | Wipe with a cloth |
| COUNTRY OF ORIGIN | India |
INFORMATION LIGHTING
INFORMATION LIGHTING
| CORD LENGTH | 1.35 m |
|---|---|
| MAX EFFECT / SOCKET | 40W/E27 |
| LIGHT SOURCE INCLUDED | No |
| Ceiling outlet | Not included |
| DIMMABLE | No |

























