Forli bordslampa
Åttkantig bordslampa i naturfärgat linnetyg.
Descripción
Forli bordslampa har en unik form med åtta böljande kanter. Den ger ett modernt och varmt uttryck.
INFORMACIÓN SOBRE EL PRODUCTO
INFORMACIÓN SOBRE EL PRODUCTO
| MATERIAL | Lino |
|---|---|
| MEDIR | Ø:35 cm, H:44,5cm |
| PESO | 0,89 kg |
| PAÍS DE FABRICACIÓN | China |
| CONSEJOS DE GESTIÓN |
ILUMINACIÓN INFORMATIVA
ILUMINACIÓN INFORMATIVA
| LONGITUD DEL CABLE | 1,5 m |
|---|---|
| POTENCIA MÁXIMA / BASE | 40W/E27 |
| FUENTE DE LUZ INCLUIDA | No, no lo es. |
| TAKKONTAKT | No incluido |
| DIMBAR | No, no lo es. |

























