Turin ceiling lamp
A large hammered glass ceiling lamp.
PRODUCT INFORMATION
PRODUCT INFORMATION
| MATERIAL | Glass |
|---|---|
| MEASURE | Diameter: 50 cm, Height: 50 cm |
| WEIGHT | 11.24 pounds |
| CARE ADVICE | Wipe with cloth |
| COUNTRY OF ORIGIN | China |
INFORMATION LIGHTING
INFORMATION LIGHTING
| CORD LENGTH | 0.8 m |
|---|---|
| MAX EFFECT / SOCKET | 40W/E27 |
| LIGHT SOURCE INCLUDED | No |
| Ceiling outlet | Not included |
| DIMMABLE | No |



















