Hanne taklampa
Taklampa i papper som ger ett fint och behagligt sken. Mångsidig, tidlös och passar på olika platser i hemmet.
Beskrivning
Lampan är tillverkad i handskuret papper, vilket gör varje exemplar unikt.
PRODUKTINFORMATION
PRODUKTINFORMATION
| MATERIAL | Papper |
|---|---|
| MÅTT | Ø:31, H:21 cm |
| VIKT | 2 kg |
| TILLVERKNINGSLAND | Indien |
INFORMATION BELYSNING
INFORMATION BELYSNING
| SLADDLÄNGD | 1,5 m |
|---|---|
| MAXEFFEKT / SOCKEL | 12W / E27 |
| LJUSKÄLLA INGÅR | Nej |
| TAKKONTAKT | Ingår ej |
| DIMBAR | Nej |























