Forli bordslampa
Åttkantig bordslampa i naturfärgat linnetyg.
Beskrivning
Forli bordslampa har en unik form med åtta böljande kanter. Den ger ett modernt och varmt uttryck.
PRODUKTINFORMATION
PRODUKTINFORMATION
| MATERIAL | Linne |
|---|---|
| MÅTT | Ø:35 cm, H:44,5cm |
| VIKT | 0,89 kg |
| TILLVERKNINGSLAND | Kina |
| SKÖTSELRÅD |
INFORMATION BELYSNING
INFORMATION BELYSNING
| SLADDLÄNGD | 1,5 m |
|---|---|
| MAXEFFEKT / SOCKEL | 40W/E27 |
| LJUSKÄLLA INGÅR | Nej |
| TAKKONTAKT | Ingår ej |
| DIMBAR | Nej |

























