Nest ceiling lamp
Ceiling lamp made of paper with an expressive grid.
Estimated in stock in July
PRODUCT INFORMATION
PRODUCT INFORMATION
| MATERIAL | paper, metal |
|---|---|
| MEASURE | L:55, D:55, H:45 cm |
| WEIGHT | 0.9 kg |
| CARE ADVICE | |
| COUNTRY OF ORIGIN | China |
INFORMATION LIGHTING
INFORMATION LIGHTING
| CORD LENGTH | 1.2 m fabric cable |
|---|---|
| MAX EFFECT / SOCKET | 40W/E27 |
| LIGHT SOURCE INCLUDED | No |
| Ceiling outlet | Not included |
| DIMMABLE | No |



















