Nest taklampa
Taklampa gjord av papper med uttrycksfullt rutnät.
Beräknas i lager i juli
PRODUKTINFORMATION
PRODUKTINFORMATION
| MATERIAL | papper, metall |
|---|---|
| MÅTT | L:55, D:55, H:45 cm |
| VIKT | 0,9 kg |
| SKÖTSELRÅD | |
| TILLVERKNINGSLAND | Kina |
INFORMATION BELYSNING
INFORMATION BELYSNING
| SLADDLÄNGD | 1,2 m textilkabel |
|---|---|
| MAXEFFEKT / SOCKEL | 40W/E27 |
| LJUSKÄLLA INGÅR | Nej |
| TAKKONTAKT | Ingår ej |
| DIMBAR | Nej |



















