Pete lampfot natur
Lampfot i trä med en klassisk design. Finns i två vackra träfärger som båda bidrar till ett naturnära uttryck.
PRODUKTINFORMATION
PRODUKTINFORMATION
| MATERIAL | Trä |
|---|---|
| MÅTT | L:13, D:13, H:39 cm |
| VIKT | 0.6 kg |
| SKÖTSELRÅD | Torkas av med trasa |
| TILLVERKNINGSLAND | Indien |
INFORMATION BELYSNING
INFORMATION BELYSNING
| SLADDLÄNGD | 1,5 m |
|---|---|
| MAXEFFEKT / SOCKEL | 40W / E27 |
| LJUSKÄLLA INGÅR | Nej |
| TAKKONTAKT | Ingår ej |
| DIMBAR | Nej |





















